Telefonas pasiteirauti ir užsiregistruoti (8 5) 233 9284
                      Administracija      tel. (8 5) 260 8885                                                      
                      Budintis gydytojas tel. 8 612 20 229
                      Adresas Vilkpėdės g. 3, LT-03151 Vilnius
                      Kodas juridinių asmenų registre 124245322
                      Duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre
                                                    
                                                                                                                                                                      
                  

Informuojame, kad atnaujinome pacientų priėmimą į VšĮ Vilkpėdės ligoninę:

1. pirmiausia stacionarizuojame tuos pacientus, kurie į mūsų ligoninę yra perkeliami iš kitų stacionarinių gydymo įstaigų;
2. priimame pacientus iš namų su šeimos gydytojo siuntimu. Šiuos pacientus atskirame skyriuje izoliuojame 14-ai dienų, iš pradžių guldome į atskiras palatas po vieną, nustatytu periodiškumu tiriame dėl Covid-19 ligos.

Leidžiame lankyti terminalinės sveikatos būklės (mirštančius) pacientus, suderinus su gydančiu gydytoju. Tokiais atvejais įleidžiame lankytojus po vieną su asmens apsaugos priemonėmis.

Kitais atvejais pacientų lankymas draudžiamas. Reikalingus asmens daiktus pacientui galima palikti apsaugos darbuotojui, kuris budi prie Priėmimo ir konsultacijų skyriaus kasdien nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

Taip pat informuojame, kad ligoninėje yra galimi pavieniai susirgimai Covid-19 liga tiek pacientų, tiek darbuotojų tarpe tol, kol išlieka SARS-CoV-2 viruso plitimo visuomenėje rizika. Ligoninėje besigydantys pacientai ir ligoninės darbuotojai, jiems sutikus, bus skiepijami Covid-19 vakcina Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka ir terminais.

Apie artimųjų sveikatos būklę prašome teirautis telefonu pas gydantį gydytoją darbo dienomis. Pažymime, kad informacijos teikimas telefonu užima labai daug gydytojų laiko, todėl prašome, kad dėl to paties paciento gydytojui skambintų ne keli, o vienas su gydančiu gydytoju suderintas kontaktinis asmuo, kuris pasidalintų gauta informacija su kitais artimaisiais.

Atkreipiame dėmesį, kad pagal duomenų saugos reikalavimus, informaciją telefonu galime teikti ribotai.

Priėmimo ir konsultacijų skyriaus telefonas pasiteiravimui darbo dienomis (8 5) 233 9284, gydytojų telefonai nurodyti Vilkpėdės ligoninės interneto puslapyje.
Savaitgaliais ir švenčių dienomis ligoninėje budi vienas budintis gydytojas, todėl pas jį galima būtų teirautis tik dėl bendro pobūdžio informacijos apie pacientą telefonu 8 612 20229.

 

Skiepas nuo COVID-19

Kodėl dėvime kaukes?

Parašykite mums

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apklausos anketa